Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

SİSTEM MÜHENDİSLİK olarak 15 yılı aşkın süredir girişimci, idealist ve sürekli yenilikçi yapısıyla Çevre Mevzuatı kapsamında Çevre Danışmanlık, ÇED Raporu/Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması, ÇED raporları için ÇED olumlu kararı alınması sonrasında izleme amaçlı proje ilerleme raporlarının hazırlanması konuları ile maden mevzuatı ve orman mevzuatı kapsamlarında izin süreçlerini ve işlemlerini yürütmekte ve harita şubemiz ile de çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sistem Mühendislik, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'ndan; ÇED Başvuru Dosyası ve/veya ÇED Raporu, Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması ve Çevre Danışmanlığı yapmak üzere yeterlilik belgesi almış ve yetkilendirilmiş bir firmadır.

Hizmet anlayışı ve kalitesi ile sektöre yön veren Sistem Mühendislik titiz bir hizmet anlayışı içinde çalışan deneyimli personeli aracılığıyla edindiği tüm birikimi müşterilerine sunmaktadır.

Aynı zamanda mevzuat değişimlerini ve teknolojik yenilikler doğrultusunda siz müşterilerimizi yönlendirmekteyiz. Kaliteli, hızlı, güvenilir ve sürekli hizmetler sunmayı amaç haline getiren firmamız; şirketimizin maddi ve manevi varlıklarımızı büyüterek, müşterilerine sunmuş olduğu etkin çözüm ortaklığı ile markalaşmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinebilmek için ‘Hizmetler’ kısmına bakınız.